fbpx
skip to Main Content
+371 20 004 172 info@vpalv.com

Esam atvērti sadarbībai

Sadarbība ar uzņēmējiem

Katra uzņēmuma vērtīgākais resurss ir tā darbinieks, tāpēc darbinieku aizsardzībai vajadzētu būt katra uzņēmuma prioritātei. Ikviens darbinieks novērtēs darba devēja vēlmi palīdzēt un atbalstīt darbinieku brīdī, kad tas ir cietis ceļu satiksmes negadījumā. Taču ne visos uzņēmumos ir vadība vai darbinieks, kurš zina visus apdrošināšanas atlīdzības veidus un to pieprasīšanas kārtību gan Latvijā, gan ārvalstīs. Sadarbojoties ar Biedrību, mēs uzņēmumam nodrošināsim iespēju saņemt atbalstu darbinieku aizsardzībai ceļu satiksmes negadījumu gadījumos, pārstāvot viņu intereses.

Ar valsts un pašvaldības iestādēm

Pēc ceļu satiksmes negadījumiem cietušās personas mēdz palikt par invalīdiem uz visu mūžu. Šajos gadījumos cietušie parasti vēršas valsts un pašvaldību iestādēs pēc sociālās palīdzības, jo bieži paši vairs nav spējīgi strādāt, lai nodrošinātu sev iztiku un ikdienas vajadzības. Diemžēl cietušie paši bieži nav informēti par viņu tiesībām saņemt apdrošināšanas atlīdzības, kā arī to, ka apdrošinātāja pienākums ir cietušajam ik mēnesi maksāt zaudējumus, kas saistīti ar darbnespēju vai darbspēju zudumu.

Šādos gadījumos ir svarīgi, lai cietusī persona pēc iespējas ātrāk uzzina par savām tiesībām un vēršās ar prasību pie atbildīgā apdrošinātāja. Sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm, kurās cietušās personas visbiežāk vēršas pēc palīdzības, cietušajam ir iespēja saņemt informāciju par Biedrības sniegtajiem pakalpojumiem un vērsties Biedrībā pēc palīdzības.

Sadarbības partneri

Biedrība kopš 2018.gada ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs.
Biedrība sadarbojas ar Nacionālo rehabilitācijas centu “Vaivari”, kas nodrošina, lai tā klienti nepieciešamības gadījumā saņemtu informāciju par Biedrības sniegtajiem pakalpojumiem. Biedrība ir gatava sadarbībai arī ar citiem uzņēmumiem un iestādēm, lai Biedrības palīdzību būtu iespēja saņemt pēc iespējas vairāk cietušajām personām.

Back To Top